KONST / Litografier / Färglitografi 13316353
*
nr 1331 6353
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 249/350. Motivet: 24x30 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 20:27:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 21:41:25
1
100 kr
1/6 20:03:16
2
Vinnande bud
1/6 20:22:18
3
200 kr
1/6 20:22:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs mer om Gunnar Brusewitz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Gunnar Brusewitz
nr 1331 6353
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 249/350. Motivet: 24x30 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/5 21:41:25 | 1 | 100 kr |
1/6 20:03:16 | 2 | Vinnande bud |
1/6 20:22:18 | 3 | 200 kr |
1/6 20:22:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Gunnar Brusewitz
Gunnar Brusewitz, svensk mÃ¥lare född 1924, död 2004.Läs mer om Gunnar Brusewitz
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar brusewitz litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09